РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 30 червня 1990 р. N 144

Київ

Про прийняття і затвердження Українською РСР поправок до Конвенції та Експлуатаційної угоди про Міжнародну організацію морського супутникового зв'язку /ІНМАРСАТ/

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства закордонних справ УРСР про прийняття Українською РСР поправок до Конвенції про Міжнародну організацію морського супутникового зв'язку /ІНМАРСАТ/, схвалених 19 січня 1989 р. шостою /позачерговою/ сесією Асамблеї ІНМАРСАТ.

2. Доручити Всесоюзному об'єднанню "Морсвязьспутник" - представнику Української РСР в Експлуатаційній угоді про Міжнародну організацію морського супутникового зв'язку /ІНМАРСАТ/ затвердити поправки до цієї Угоди, схвалені шостою /позачерговою/ сесією Асамблеї ІНМАРСАТ.

3. Міністерству закордонних справ УРСР оформити і вручити депозитарію Конвенції та Експлуатаційної угоди про Міжнародну організацію морського супутникового зв'язку /ІНМАРСАТ/ - Генеральному секретарю Міжнародної морської організації повідомлення про прийняття і затвердження поправок до зазначених Конвенції та Експлуатаційної угоди відповідно до пункту 2 статті 34 Конвенції та пункту 2 статті XVIII Угоди.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. МАСОЛ

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

В. ПЄХОТА

Інд. 25

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали