МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 червня 2012 року N 459

Про прийняття на баланс ДЗ "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Орлятко" об'єкта нерухомості склад - житловий будинок, розташований за адресою: м. Євпаторія, пр. Леніна, 25

Відповідно до рішення господарського суду АР Крим від 29.04.2010 у справі за позовом Прокурора м. Євпаторії в інтересах держави в особі МОЗ України до ТОВ "Нові медичні технології" та передачу у власність держави Україна в особі МОЗ України об'єкта нерухомості склад - житловий будинок, розташований за адресою: м. Євпаторія, пр. Леніна, 25, наказую:

1. Головному лікарю державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Орлятко" Прочану В. М. забезпечити прийняття на баланс закладу складу - житлового будинку, літ. "П", до 1941 року будівництва, загальною площею 177,1 кв. м, розташованого за адресою: м. Євпаторія, пр. Леніна, 25.

2. Відобразити у бухгалтерському обліку державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Орлятко" прийняття складу - житлового будинку за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ та в пояснювальній записці до квартального і річного звітів.

3. Подати до Управління бухгалтерського обліку МОЗ України акт приймання-передачі складу - житлового будинку, розташованого за адресою: м. Євпаторія, пр. Леніна, 25, за встановленою формою.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали