ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2011 р. N 2083

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів теплопостачання товариства з обмеженою відповідальністю "Жовтень"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 12.12.2006 N 266/323, враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Жовтень" (лист від 17.08.2011 N 67), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО" об'єкти теплопостачання товариства з обмеженою відповідальністю "Жовтень" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу об'єктів теплопостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.11.2011 N 2083

ПЕРЕЛІК
об'єктів теплопостачання, які приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО"

N
п/п

Назва мережі та об'єкта, адреса розташування

Довжина, м

Діаметр труб, мм

Кільк. колод. т/ камер

Рік

Балансова вартість,
грн.

ЦО

ГВП

ЦО

ГВП

побудови

введення в експлуатацію

Первинна

Залишкова

1.

Об'єкти теплопостачання на вул. Палладіна, 31: зовнішня теплова мережа від місця врізки в існуючий ТК 220 з тепломеханічним обладнанням до зовнішньої стінки ТК

1,5

 

2Д50

 

Засувки Ду 50 мм 2 шт.

2009

2009

1389,13

944,74

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали