ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2012 р. N 734

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньої теплової мережі товариства з обмеженою відповідальністю "К.С.І."

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "К.С.І" (лист від 01.02.2012 N 4/02), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО" зовнішню теплову мережу товариства з обмеженою відповідальністю "К.С.І." згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішньої теплової мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпоряджень.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.05.2012 N 734


ПЕРЕЛІК
об'єктів теплопостачання, які приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО"

N п/п

Назва мережі та об'єкту, адреса розташування

Протяжність
м

Діаметр труб, мм

Кіл-ть колод. т/
камер

Рік

Балансова вартість, грн.

ЦО

ГВП

ЦО

ГВП

побудови

введення в експлуатацію

Первинна

Залишкова

1.

Зовнішня теплова мережа по вул. Кіпріянова, 8 від вхідних фланців засувок в ТК204/9а ТМ-2 "М. Борщагівка" до зовнішньої стінки ТК в бік відгалуження

2 х 1,5

 

2 х 50

 

Засувки 2Ду 50
2 шт.

1997

1997

1230

1057


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали