Додаткова копія: Про прийняття рішення про приватизацію державного пакета акцій публічного акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття" (код за ЄДРПОУ 00152230)

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2018 року N 558

Про прийняття рішення про приватизацію державного пакета акцій публічного акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття" (код за ЄДРПОУ 00152230)

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), на виконання пункту 2 наказу Фонду державного майна України від 27 березня 2018 року N 447 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році" (Перелік N 447) наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію державного пакета акцій розміром 26,0000 % статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття" (Івано-Франківська обл., м. Надвірна, вул. Майданська, 5), що становить 3411462 штуки акцій (далі - державний пакет акцій ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття").

2. Приватизувати державний пакет акцій ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" шляхом продажу на аукціоні без умов.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації забезпечити:

1) протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю для її опублікування в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк;

2) протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу утворення аукціонної комісії з продажу державного пакета акцій ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали