ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 червня 2018 року N 763

Про прийняття рішення про приватизацію державного пакета акцій публічного акціонерного товариства "Азовмаш" (код за ЄДРПОУ 30832888)

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року N 358-р "Про затвердження переліку об'єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році" (Перелік N 358-р), наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію державного пакета акцій розміром 50 % статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Азовмаш", що становить 612153331 штук акцій (далі - державний пакет акцій ПАТ "Азовмаш").

2. Приватизувати державний пакет акцій ПАТ "Азовмаш" на аукціоні з умовами.

3. Управлінню продажу об'єктів великої приватизації Департаменту приватизації забезпечити:

1) протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу утворення аукціонної комісії для продажу державного пакета акцій ПАТ "Азовмаш";

2) конкурсний відбір радника для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ "Азовмаш" відповідно до Порядку залучення радників у процесі приватизації об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року N 878 (Постанова N 878) (із змінами і доповненнями).

4. Управлінню підготовки до приватизації Департаменту приватизації протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу забезпечити передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю для її опублікування в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Герц
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали