Додаткова копія: Про прийняття рішення про приватизацію державної частки у статутному капіталі ТОВ "ІНТЕРПРИБОРСЕРВІС" (Республіка Болгарія)

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2018 року N 562

Про прийняття рішення про приватизацію державної частки у статутному капіталі ТОВ "ІНТЕРПРИБОРСЕРВІС" (Республіка Болгарія)

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), на виконання пункту 2 наказу Фонду державного майна України від 27 березня 2018 року N 447 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році" (Перелік N 447), відповідно до Корпоративної угоди ТОВ "ІНТЕРПРИБОРСЕРВІС", затвердженої рішенням 24-го засідання загальних зборів Учасників ТОВ "ІНТЕРПРИБОРСЕРВІС" від 02 липня 2013 року, наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію державної частки розміром 18,4397 % статутного капіталу ТОВ "ІНТЕРПРИБОРСЕРВІС" (Республіка Болгарія, м. Козлодуй 3321, Врачанська область, Муніципалітет Козлодуй) (статутний капітал товариства становить 14100 левів).

2. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації:

1) забезпечити протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю для її опублікування в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк;

2) вжити заходів щодо організації продажу державної частки у статутному капіталі ТОВ "ІНТЕРПРИБОРСЕРВІС" відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII).

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали