ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2018 року N 702

Про прийняття рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "Особливе конструкторське бюро "Рута" (код за ЄДРПОУ 14257599)

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), на виконання пункту 2 наказу Фонду державного майна України від 27 березня 2018 року N 447 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році" (Перелік N 447) (із змінами) наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "Особливе конструкторське бюро "Рута" (м. Чернівці, вул. Руська, 248-л).

2. Приватизувати єдиний майновий комплекс державного підприємства "Особливе конструкторське бюро "Рута" шляхом продажу на аукціоні з умовами.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу забезпечити утворення аукціонної комісії для продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Особливе конструкторське бюро "Рута".

4. Управлінню підготовки до приватизації Департаменту приватизації забезпечити:

1) протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю для її опублікування в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк;

2) здійснення заходів щодо прийняття до сфери управління Фонду державного майна України функцій з управління майном єдиного майнового комплексу державного підприємства "Особливе конструкторське бюро "Рута" від Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Герц
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали