Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про прийняття рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "Науково-дослідний центр проблем надрокористування "ГЕОРЕСУРС" (код за ЄДРПОУ 32922110)

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2019 року N 1492

Про прийняття рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "Науково-дослідний центр проблем надрокористування "ГЕОРЕСУРС" (код за ЄДРПОУ 32922110)

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), враховуючи наказ Фонду державного майна України від 27 грудня 2018 року N 1637 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2019 році" (Перелік N 1637) (із змінами), наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "Науково-дослідний центр проблем надрокористування "ГЕОРЕСУРС" (м. Київ, вул. Олеся Гончара, 55-б).

2. Приватизувати єдиний майновий комплекс державного підприємства "Науково-дослідний центр проблем надрокористування "ГЕОРЕСУРС" шляхом продажу на аукціоні з умовами.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації та розпорядження державним майном протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу забезпечити утворення аукціонної комісії для продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Науково-дослідний центр проблем надрокористування "ГЕОРЕСУРС".

4. Управлінню підготовки до приватизації Департаменту приватизації та розпорядження державним майном забезпечити:

1) протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Управлінню законодавчого забезпечення та аналітичної роботи для її опублікування в офіційному друкованому виданні Фонду державного майна України - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному вебсайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк;

2) здійснення заходів щодо прийняття функцій з управління майном єдиного майнового комплексу державного підприємства "Науково-дослідний центр проблем надрокористування "ГЕОРЕСУРС" до сфери управління Фонду державного майна України у встановленому законодавством порядку.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

Т. Єлейко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали