Додаткова копія: Про прийняття рішення про приватизацію об'єкта незавершеного будівництва - шахти N 10 "Нововолинська"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2018 року N 563

Про прийняття рішення про приватизацію об'єкта незавершеного будівництва - шахти N 10 "Нововолинська"

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), на виконання наказу Фонду державного майна України від 27 березня 2018 року N 447 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році" (Перелік N 447) наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію об'єкта незавершеного будівництва - шахти N 10 "Нововолинська", що перебуває на балансі ДП "Дирекція по будівництву об'єктів", код за ЄДРПОУ 00179737, за адресою: 45311, Волинська область, Іваничівський р-н, с. Поромів.

2. Приватизувати об'єкт незавершеного будівництва - шахту N 10 "Нововолинська" шляхом продажу на аукціоні з умовами.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації забезпечити:

1) протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю для її опублікування в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк;

2) протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу утворення аукціонної комісії з продажу об'єкта незавершеного будівництва - шахти N 10 "Нововолинська".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали