Додаткова копія: Про прийняття рішення щодо відмови у видачі ліцензії за результатами розгляду заяви здобувача ліцензії

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 28 листопада 2018 року N 903

Про прийняття рішення щодо відмови у видачі ліцензії за результатами розгляду заяви здобувача ліцензії

На виконання вимог статей 6 (Закон N 222-VIII), 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), згідно з пунктом 21 Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 N 103 (Постанова N 103), протоколу засідання комісії Укртрансбезпеки з розгляду заяви про отримання ліцензії та підтвердних документів, що додаються до неї, від 28.11.2018 N 42 наказую:

1. Відмовити у видачі ліцензії з підстав, встановлених за результатами розгляду заяви здобувача про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, згідно з додатком.

3. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

В. Дідківський

 

Додаток
до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті
28.11.2018 N 903

ПЕРЕЛІК
заяв здобувачів ліцензій про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом щодо яких прийняте рішення про відмову у видачі ліцензій

N

Дата та номер заяви

Ідн. код юридичної особи

Заявник

Місцезнаходження юридичної особи

Вид господарської діяльності

Підстава відмови у видачі ліцензії

Зміст підстави щодо відмови у видачі ліцензії

1.

15.11.2018 N 56984/0/7-18

00913686

ПРАТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАГРОПОСТАЧ"

36034, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 66

Перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом

Відмовлено у видачі ліцензії на підставі пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).
Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, здобувач ліцензії може повторно подати заяву про отримання ліцензії.

Відповідно до підпункту 1 пункту 7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 N 1168 (Постанова N 1168), здобувач ліцензії, який має намір отримати ліцензію на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, в частині перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом подає до органу ліцензування копію наказу про створення та порядок функціонування спеціалізованого підрозділу з ліквідації надзвичайних ситуацій або відповідного договору із сторонніми спеціалізованими організаціями.
Згідно з пунктом 25 Статуту залізниць України, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.98 N 457, відправники і одержувачі вибухових, легкозаймистих, радіоактивних, отруйних та інших небезпечних вантажів повинні виконати всі належні заходи, що гарантують безпеку перевезень, мати засоби і мобільні підрозділи для ліквідації аварій та їх наслідків під час перевезення цих вантажів.
Абзацом першим пункту 4.7 глави 4 Правил безпеки та порядку ліквідації наслідків аварійних ситуацій з небезпечними вантажами при перевезенні їх залізничним транспортом, затверджених
наказом Міністерства транспорту України від 16.10.2000 N 567, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23.11.2000 за N 857/5078, визначено, що до ліквідації наслідків аварійної ситуації з небезпечними вантажами залучаються фахівці цивільного захисту підприємств, установ та/або організацій, де виникла така ситуація, з наданням їм необхідної допомоги силами цивільного захисту адміністративно-територіальної одиниці, на території якої розташовані підприємство, установа та/або організація, а також відповідними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України відповідно до Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 N 11 (Постанова N 11). Залучені фахівці та організації прибувають на місце аварійної ситуації із засобами та технікою, ЗІЗ, необхідними для ліквідації її наслідків, використовують засоби, указані в аварійних картках, а також специфічні нейтралізатори, методи й засоби.
Надана копія Порядку функціонування спеціалізованого підрозділу з ліквідації надзвичайних ситуацій, затверджена наказом директора підприємства ПрАТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАГРОПОСТАЧ" від 19.10.2018 N 74 не містить відомості про наявність у суб'єкта господарювання засобів для ліквідації аварій та їх наслідків під час перевезення небезпечних вантажів.

 

Начальник відділу ліцензування
Департаменту надання адміністративних
послуг на наземному транспорті

О. Боднар
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали