Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про прийняття рішення щодо відмови у видачі ліцензії за результатами розгляду заяви здобувача ліцензії

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 7 березня 2019 року N 109

Про прийняття рішення щодо відмови у видачі ліцензії за результатами розгляду заяви здобувача ліцензії

На виконання вимог статей 6 (Закон N 222-VIII), 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), згідно з пунктом 21 Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 N 103 (Постанова N 103), протоколу засідання комісії Укртрансбезпеки з розгляду заяви про отримання ліцензії та підтвердних документів, що додаються до неї, від 07.03.2019 N 51 наказую:

1. Відмовити у видачі ліцензії з підстав, встановлених за результатами розгляду заяви здобувача про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, згідно з додатком.

2. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Дідківського В. М.

 

Голова

М. Ноняк

 

Додаток
до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті
07.03.2019 N 109

ПЕРЕЛІК
заяв здобувачів ліцензій про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, щодо яких прийняте рішення про відмову у видачі ліцензій

N

Дата та номер заяви

Ідн. код юридичної особи

Заявник

Місцезнаходження юридичної особи

Вид господарської діяльності

Підстава відмови у видачі ліцензії

Зміст підстави щодо відмови у видачі ліцензії

1.

25.02.2019 N 5577/0/7-19

42642405

ТОВ "КАРГО ДАЙНЕМІКС ГРУПП"

02094, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКО, будинок 52

Перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом

Відмовлено у видачі ліцензії на підставі пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).
Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, здобувач ліцензії може повторно подати заяву про отримання ліцензії.

Відповідно до підпункту 5 пункту 7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 N 1168 (Постанова N 1168), здобувач ліцензії, який має намір отримати ліцензію на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, в частині перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом подає до органу ліцензування інформацію про відсутність не погашених чи не знятих в установленому законом порядку судимостей за вчинення умисних злочинів у керівників та заступників керівників суб'єктів господарювання.
Наданий лист про відсутність судимостей від 21.02.2019 N 21/02-03.
ТОВ "КАРГО ДАЙНЕМІКС ГРУПП" не містить інформацію про відсутність не погашених чи не знятих в установленому законом порядку судимостей за вчинення умисних злочинів у заступників керівників суб'єктів господарювання.

 

Заступник директора Департаменту
надання адміністративних послуг на
наземному транспорті - начальник відділу
інформаційно-аналітичного забезпечення

Я. Лаврук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали