Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про прийняття рішення щодо відмови у видачі ліцензії за результатами розгляду заяви здобувача ліцензії

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 20 травня 2019 року N 215

Про прийняття рішення щодо відмови у видачі ліцензії за результатами розгляду заяви здобувача ліцензії

На виконання вимог статей 6 (Закон N 222-VIII), 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), згідно з пунктом 21 Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 N 103 (Постанова N 103), протоколу засідання комісії Укртрансбезпеки з розгляду заяви про отримання ліцензії та підтвердних документів, що додаються до неї, від 20.05.2019 N 54 наказую:

1. Відмовити у видачі ліцензії з підстав, встановлених за результатами розгляду заяви здобувача про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, згідно з додатком.

2. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Дідківського В. М.

 

Голова

М. Ноняк

 

Додаток
до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті
20.05.2019 N 215

ПЕРЕЛІК
заяв здобувачів ліцензій про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом щодо яких прийняте рішення про відмову у видачі ліцензій

N

Дата та номер заяви

Код ЄДРПОУ / РНОКПП,

Заявник

Місцезнаходження

Вид господарської діяльності

Підстава відмови у видачі ліцензії

Зміст підстави щодо відмови у видачі ліцензії

1.

07.05.2019
N 12171/0/7-19

2401706373

ФОП РЕШОТКА СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ

50083, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ПРОВУЛОК ШВЕРНИКА, будинок 21

Перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом

Відмовлено у видачі ліцензії на підставі пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).
Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, здобувач ліцензії може повторно подати заяву про отримання ліцензії.

Відповідно до підпункту 2 пункту 7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 N 1168 (Постанова N 1168) (далі - Ліцензійні умови), здобувач ліцензії, який має намір отримати ліцензію на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, в частині перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом подає до органу ліцензування копії документів про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра/спеціаліста за спеціальністю "Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)" або бакалавра за спеціальністю "Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)", стаж роботи у сфері перевезень небезпечних вантажів та/або небезпечних відходів та підвищення кваліфікації за фахом особи, відповідальної за організацію перевезень небезпечних вантажів та/або небезпечних відходів.
Підпункту 4 пункту 13 Ліцензійних умов (Постанова N 1168) вимогою до суб'єкта господарювання, який провадить вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, в частині перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом, є: наявність у штаті суб'єкта господарювання або за трудовою угодою особи, відповідальної за організацію перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів, що має, зокрема, стаж роботи у сфері провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, не менше трьох років за останні 10 років трудової діяльності.
Надані здобувачем ліцензії ФОП РЕШОТКИ СЕРГІЯ ПАВЛОВИЧА (РНОКПП 2401706373) копії документів не підтверджують наявність стажу роботи у сфері перевезень небезпечних вантажів та/або небезпечних відходів особи, відповідальної за організацію перевезень небезпечних вантажів та/або небезпечних відходів.

 

В. о. директора Департаменту
надання адміністративних послуг
на наземному транспорті

Я. Лаврук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали