ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Постанови Верховної Ради України про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи"

Верховна Рада України постановляє:

1. Проект Постанови Верховної Ради України про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи" (реєстр. N 10247), поданий народними депутатами України - членами Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Зарубінським О. О., Тараном В. В., Джемілєвим М., Гнаткевичем Ю. В., Попеску І. В., Бондаренко О. Ф., прийняти за основу.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин доопрацювати зазначений проект Постанови з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
16 травня 2012 року
N 4707-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали