КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 209/3216

Про прийняття за основу проекту рішення Київської міської ради "Про недопущення громадсько-політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва"

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини шістнадцятої статті 35 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти за основу проект рішення Київської міської ради "Про недопущення громадсько-політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва".

2. Постійній комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту доопрацювати зазначений проект рішення та внести його на розгляд пленарного засідання сесії Київської міської ради.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали