Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про прийняття за основу проекту рішення Київської міської ради "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Сан Парк" для експлуатації та обслуговування складських та адміністративно-побутових будівель логістичного комплексу та обслуговування автобусів, легкових, вантажних та спеціалізованих автомобілів на вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 у Шевченківському районі м. Києва"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1340/5404

Про прийняття за основу проекту рішення Київської міської ради "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Сан Парк" для експлуатації та обслуговування складських та адміністративно-побутових будівель логістичного комплексу та обслуговування автобусів, легкових, вантажних та спеціалізованих автомобілів на вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 у Шевченківському районі м. Києва"

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 35 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти за основу проект рішення Київської міської ради "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Сан Парк" для експлуатації та обслуговування складських та адміністративно-побутових будівель логістичного комплексу та обслуговування автобусів, легкових, вантажних та спеціалізованих автомобілів на вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 у Шевченківському районі м. Києва".

2. Постійній комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування доопрацювати зазначений проект рішення та внести його на розгляд пленарного засідання сесії Київської міської ради.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали