ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про енергетичну ефективність будівель

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про енергетичну ефективність будівель (реєстр. N 4941-д), поданий народними депутатами України Андрієвським Д. Й., Бабак А. В., Сташуком В. Ф. та іншими народними депутатами України, з урахуванням пропозиції народного депутата України Соболєва С. В. такого змісту:

"пункт 2 частини першої статті 7 законопроекту викласти в редакції:

"2) будівель, у приміщеннях яких розташовані органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації комунальної власності відповідних територіальних громад, що фінансуються з державного, відповідних місцевих бюджетів та/або за рахунок надходжень від співробітництва з міжнародними організаціями і установами, грантів, пожертв, дарунків та з інших джерел, передбачених законом, у разі здійснення ними реконструкції та модернізації таких будівель".

2. Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

м. Київ
4 квітня 2017 року
N 1996-VIII

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали