Додаткова копія: Про припинення діяльності АЦСК Держмитслужби

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.04.2013 р. N 18/14-24-2857-ЕП

Начальникам регіональної митниці, митниць


Про припинення діяльності АЦСК Держмитслужби

У зв'язку з реорганізацією Державної митної служби України та відповідно до статті 14 Закону України від 22.05.2003 N 852-IV "Про електронний цифровий підпис" повідомляємо про припинення діяльності акредитованого центру сертифікації ключів Держмитслужби.

Кінцевою датою припинення діяльності акредитованого центру сертифікації ключів Держмитслужби визначено 25 липня 2013 року.

До вказаної дати всім посадовим особам митної служби України, що мають електронний цифровий підпис, необхідно відповідно до наказу Держмитслужби від 20.02.2012 N 116 "Про затвердження Порядку організації та розповсюдження електронного цифрового підпису в митній службі України" (Перелік N 116) надіслати до Департаменту митних інформаційних технологій та статистики заяви на скасування посилених сертифікатів відкритих ключів, виданих Акредитованим центром сертифікації ключів Держмитслужби.

Подальше отримання ключів електронного цифрового підпису необхідно здійснювати в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби.

 

Перший заступник
начальника Департаменту

О. М. Івашкович

 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали