МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2011 року N 652

Про припинення діяльності державного підприємства "Староушицьке"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Староушицьке" (код ЄДРПОУ 00481554, адреса: 32385, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, смт Стара Ушиця, вул. Оржонікідзе, 5).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Староушицьке" у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Полупану В. М.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності державного підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності державного підприємства.

3.3. Провести інвентаризацію й оцінку майна, коштів та здійснити продаж основних засобів підприємства в установленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіт про роботу комісії з ліквідації підприємства та здати їх в архів міністерства.

3.5. Провести звільнення працівників підприємства у відповідності із чинним законодавством.

3.6. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням державного підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
24.11.2011 N 652

Склад комісії
з ліквідації державного підприємства "Староушицьке"

Полупан
Володимир Михайлович

- головний спеціаліст відділу економічного аналізу Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Члени комісії:

 

Боярко
Наталія Анатоліївна

- провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності бюджетних установ Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Комарницький
Володимир Михайлович

- директор ДП "Староушицьке"/

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали