МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 грудня 2011 року N 755

Про припинення діяльності державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити діяльність державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод" (код ЄДРПОУ 34520076, адреса: 68100, Одеська область, Татарбунарський район, м. Татарбунари, вул. Василя Тура, 1) шляхом ліквідації.

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод" (далі - Підприємство) у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Кухарчуку О. Ф.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності Підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Підприємства.

3.3. Провести інвентаризацію та оцінку майна, коштів і здійснити відчуження основних засобів у встановленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс і звіт про роботу комісії з ліквідації Підприємства, здати їх на зберігання в архів Мінагрополітики України.

3.5. У разі недостатньої вартості майна Підприємства для задоволення вимог кредиторів продовжити процедуру ліквідації Підприємства відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

3.6. Провести звільнення працівників Підприємства у відповідності з чинним законодавством.

3.7. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення Підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
21.12.2011 N 755

Склад комісії
з ліквідації державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод"

Кухарчук
Олександр Федорович
(ідент. код [...])

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Члени комісії:

 

Лудченко
Наталія Анатоліївна
(ідент. код [...])

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату міністерства Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Чихансов
Анатолій Миколайович
(ідент. код [...])

- перший заступник голови Татарбунарської районної державної адміністрації Одеської області

 

Директор Департаменту
економічного розвиту і аграрного ринку

С. М. Кваша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали