ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2011 року N 374

Про припинення діяльності ДП "Луганський "Дорпроект"

З метою підвищення ефективності управління дорожнім господарством України, керуючись положеннями Цивільного та Господарського кодексів України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Державну службу автомобільних доріг України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.04.2007 N 628, наказую:

1. Припинити діяльність Луганського дорожнього проектно-пошукового підприємства (код ЄДРПОУ 13394199, розташоване за адресою: 91000, м. Луганськ, Кам'янобрідський р-н, Лінія залізниці, 9) шляхом реорганізації - приєднання до державного підприємства "Український державний інститут з проектування об'єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор" (код ЄДРПОУ 05416892, розташоване за адресою: 03037, м. Київ, Солом'янський р-н, Повітрофлотський проспект, 39/1).

2. Визнати державне підприємство "Український державний інститут з проектування об'єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор" правонаступником майнових прав та зобов'язань реорганізованого Луганського дорожнього проектно-пошукового підприємства (Луганський "Дорпроект").

3. Утворити комісію з реорганізації у складі:

Кашик Володимир Володимирович

- в. о. директора ДП "Луганський "Дорпроект" (ідентифікаційний код [...]), голова комісії;

Сизоненко Віктор Васильович

- директор ДП "Укрдіпродор" (ідентифікаційний код [...]);

Шкандевич Людмила Володимирівна

- заступник директора ДП Укрдіпродор" (ідентифікаційний код [...]);

Попитченко Надія Іванівна

- головний бухгалтер ДП "Луганський "Дорпроект" (ідентифікаційний код [...]);

4. Голові комісії Кашику В. В.:

4.1. У встановленому порядку повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4.2. Забезпечити в установленому порядку опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або офіційному друкованому виданні органу державної влади чи органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичної особи відповідних повідомлень про припинення діяльності та про порядок і термін заявлення вимог кредиторами.

4.3. Попередити працівників ДП "Луганський "Дорпроект" про припинення його діяльності та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

4.4. Провести інвентаризацію майна ДП "Луганський "Дорпроект" (у тому числі необоротних активів, запасів, дебіторської заборгованості, грошових коштів, інших активів, власного капіталу, довгострокових та поточних зобов'язань) станом на 31.12.2011.

4.5. Скласти акт приймання-передачі майна станом на 31.12.2011 та подати на затвердження Державній службі автомобільних доріг України до 31.01.2012.

4.6. Здійснити реєстрацію припинення юридичної особи - ДП "Луганський "Дорпроект" згідно з чинним законодавством.

5. Директору ДП "Укрдіпродор" Сизоненку В. В. підготувати та подати на затвердження Державній службі автомобільних доріг України статут підприємства з відповідними змінами.

6. Переведення та працевлаштування працівників, звільнених у зв'язку з припиненням діяльності ДП "Луганський "Дорпроект", здійснити відповідно до трудового законодавства України.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Галушка В. О.

 

Заступник Голови Укравтодору,
голова комісії з
проведення реорганізації

Є. Прусенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали