ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

від 5 червня 2010 року N 206

Про припинення дії наказу

Відповідно до Положення про Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, затвердженого Указом Президента України від 18.03.2003 N 225/2003, наказую:

1. Припинити дію наказу Держспоживстандарту України "Про уповноваження Держспоживстандартом органу із сертифікації на прийняття рішень про належність товарів, які ввозяться на митну територію України, до контрольованих та/або митне оформлення яких здійснюється без сертифіката відповідності (свідоцтва про визнання)" від 14 травня 2010 року N 151.

2. Доручити Голові міжвідомчої робочої групи, утвореній відповідно до наказу Держспоживстандарту України від 28.05.2010 N 185, розглянути до 25.06.2010 року питання щодо уповноваження і визначення органу із сертифікації на прийняття рішень про належність товарів, які ввозяться на митну територію України, до контрольованих та/або митне оформлення яких здійснюється без сертифіката відповідності або свідоцтва про визнання.

3. Органам із сертифікації системи УкрСЕПРО забезпечити належну реєстрацію рішень про належність товарів, які ввозяться на митну територію України, до контрольованих та/або митне оформлення яких здійснюється без сертифіката відповідності (свідоцтва про визнання).

4. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Комітету направити цей наказ до Держмитслужби України, органам із сертифікації та ДП "УкрНДНЦ".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

О. В. Поволоцький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали