КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 388/7725

Про припинення комунального підприємства "Дитячий спеціалізований кінотеатр "Кадр"

Відповідно до частини другої та четвертої статті 105, статей 106, 107 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з недоцільністю подальшої діяльності комунального підприємства, з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства та уникнення подвійного обліку підприємств в ЄДРПОУ Київська міська рада вирішила:

1. Припинити комунальне підприємство "Дитячий спеціалізований кінотеатр "Кадр" (код ЄДРПОУ 21568182) шляхом ліквідації.

2. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації протягом року з моменту прийняття цього рішення:

2.1. Утворити ліквідаційну комісію.

2.2. У встановленому законодавством порядку затвердити ліквідаційний баланс.

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. Здійснити в шестимісячний термін ліквідацію підприємства, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у встановленому законодавством порядку та повідомити про неї у засобах масової інформації.

3.2. Підготувати та подати на затвердження Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації ліквідаційний баланс.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань культури та туризму та постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали