МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 червня 2012 року N 734

Про припинення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму

Відповідно до частини першої статті 27 Закону України "Про вищу освіту", на підставі статей 104 - 108 Цивільного кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" наказую:

1. Припинити Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум шляхом його реорганізації (приєднання) до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (далі - Університет) як відокремлений структурний підрозділ - Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Університету (далі - Технікум) з правом відкривати казначейські рахунки та іншими правами, визначеними у Положенні про Технікум.

2. Установити, що Університет є правонаступником всього майна, прав та обов'язків Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

3. Утворити комісію з припинення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму у складі згідно з додатком.

4. Установити, що відповідно до частини третьої статті 105 Цивільного кодексу України з моменту призначення комісії з припинення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму до неї переходять повноваження щодо управління справами, повноваження Лук'янця В. Д. - директора Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, припиняються.

5. Комісії з припинення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму:

5.1. Повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію за місцезнаходженням Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, про прийняття рішення щодо його припинення шляхом реорганізації (приєднання) до Університету. Оригінал наказу залишити в Міністерстві, а державному реєстратору подати завірену копію цього наказу.

5.2. Письмово повідомити усіх кредиторів Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму про його припинення та встановити строк заявлення кредиторами вимог - два місяці з дня публікації повідомлення про його припинення.

5.3. Попередити працівників Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму про їх наступне вивільнення та запропонувати їм роботу в установленому законодавством порядку, повідомивши водночас центр зайнятості про вивільнення працівників.

5.4. Провести інвентаризацію майна, основних засобів та матеріальних цінностей Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

5.5. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог і закінчення процедури припинення, яка передбачена законодавством, скласти передавальний акт із зазначенням в ньому положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, що припиняється, стосовно всіх його кредиторів та боржників, включаючи зобов'язання, які оспорюються сторонами.

5.6. Засвідчити нотаріально справжність підписів голови та членів комісії з припинення на передавальному акті.

5.7. Подати передавальний акт на затвердження Міністерству.

5.8. Повідомити органи державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду та фонди соціального страхування про припинення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

5.9. Нотаріально посвідчену копію передавального акта, затвердженого Міністерством, подати до органу, який здійснює державну реєстрацію Технікуму.

6. Ректору Університету Онищенку В. О.:

6.1. Забезпечити в установленому законодавством порядку внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

6.2. Розробити і затвердити в установленому законодавством порядку Положення про Технікум та штатний розпис Університету.

6.3. Протягом місяця після завершення процедури припинення внести зміни до установчих документів Університету та подати їх Міністерству на затвердження.

6.4. Забезпечити студентам Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму продовження навчання за обраними спеціальностями в Технікумі.

6.5. Призначити в установленому порядку директора Технікуму.

6.6. До 1 вересня 2012 року надати до Міністерства інформацію про вжиті заходи щодо виконання цього наказу.

7. Державній акредитаційній комісії (Ковальчук Р. Л.) внести зміни до Державного реєстру вищих навчальних закладів.

8. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.), управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Деньга Л. П.) забезпечити фінансування Технікуму в межах бюджетних асигнувань, що затверджені Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікуму.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки Міністра

Є. М. Суліма

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали