ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2017 р. N Р-363/0/3-17

Про припинення повноважень громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 10-1 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради міністрів Автономної республіки Крим, обласній, Київський та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами), з метою створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики:

1. Припинити повноваження громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

2. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації здійснити заходи щодо формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації та забезпечити їх широкий інформаційний супровід.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 09 вересня 2015 року N Р-528/0/3-15 "Про затвердження складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації" (Розпорядження N Р-528/0/3-15).

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали