ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 31.05.2017 р. N 43

Про припинення права користування частинами земельних ділянок, надання громадянам та іноземному громадянину дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та втрату чинності

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням двадцять третьої сесії Хмельницької міської ради від 27.02.2013 року N 31 "Про затвердження Порядку розгляду звернень і клопотань та вирішення питань, пов'язаних із наданням дозволів на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель" (Порядок N 31), Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м. Хмельницького, затвердженого рішенням третьої сесії Хмельницької міської ради від 27.09.2006 року N 16, рішенням двадцять дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.10.2009 року N 20 "Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді", Законом України "Про землеустрій", Земельним кодексом України, Законом України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), міська рада вирішила:

1. Припинити право постійного користування частинами земельної ділянки загальною площею 117 м2 із площі 68000 м2 гаражному товариству "НОВАТОР", частинами земельної ділянки загальною площею 51 м2 із площі 30703 м2 гаражному товариству "СПІВДРУЖНІСТЬ" та надати дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 1*).

2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам з метою передачі у власність:

2.1. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 2*);

2.2. для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 3*);

2.3. для ведення садівництва - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 4*);

2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 5*).

3. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам з метою передачі в оренду:

3.1. для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 6*);

3.2. для городництва - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 7*).

4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки іноземному громадянину з метою передачі в оренду для будівництва індивідуального гаража - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 8*).

5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надати згоду на відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 9*).


* Не наводиться.

6. Визнати таким, що втратив чинність, п. 8 додатка 6 до рішення 36-ої сесії Хмельницької міської ради від 05.03.2014 року N 50 (Рішення N 50), у зв'язку зі смертю Костюк Г. І., свідоцтвом про право на спадщину за заповітом від 16.07.2014 року N 5430 та згідно зі зверненням Костюка О. В.

7. Гаражному кооперативу "НОВАТОР" привести у відповідність до чинного законодавства правоустановлюючі документи на земельну ділянку.

8. Гаражному кооперативу "СПІВДРУЖНІСТЬ" привести у відповідність до чинного законодавства правоустановлюючі документи на земельну ділянку.

9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали