ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.08.2011 р. N 36

Про припинення права користування земельними ділянками та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, громадянам та втрату чинності рішення сесії міської ради

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Пункт 25 додатка 3 рішення 33 сесії міської ради N 27 від 26.02.2010 р. вважати таким, що втратив чинність, відповідно до поданого клопотання фізичної особи - підприємця Федосєєвої Олександри Андріївни.

2. Припинити право користування земельними ділянками та надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, згідно з додатком 1 (додається до оригіналу).

3. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам в постійне користування, згідно з додатком 2.

4. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, громадянам, згідно з додатком 3.

5. Суб'єктам підприємницької діяльності в установленому порядку звернутися, до відповідних органів для внесення змін в державні акти на право постійного користування землею та договори оренди земельних ділянок.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали