ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять четверта сесія

РІШЕННЯ

від 31.03.2010 р. N 39

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Славськ-Тур"

Рішення знято з контролю як виконане(згідно з рішенням Хмельницької міської ради від 27 квітня 2011 року N 46) (Рішення N 46)

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою палацу творчості для дітей та юнацтва (м. Хмельницький, вул. Свободи, 2/1) площею 2639 м2 по вул. Свободи, 2/1.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах відшкодування вартості асфальтованого майданчика в сумі 261799,00 грн. без врахування податку на додану вартість приватному підприємству "Славськ-Тур" (м. Хмельницький, вул. Курчатова, 13, ідент. код 34769466) площею 5000 м2 для влаштування спортивного майданчика критого типу з організацією дитячих клубів по фігурному катанню, хокею та проведення розважальних заходів на ковзанах по вул. Свободи, 2/1 (рішення виконкому Хмельницької міської ради від 12.04.2007 р. N 463, рішення виконкому Хмельницької міської ради від 27.09.2007 р. N 1048). Категорія земель - землі житлової та громадської забудови.

3. Суб'єктам підприємницької діяльності в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в державні акти на право постійного користування землею та договори оренди земельних ділянок.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали