Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Києва" Кібі В. М.

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 17 травня 2018 року N 805/4869

Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Києва" Кібі В. М.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року N 141/862 "Про встановлення звання "Почесний громадянин міста Києва" та заохочувальних відзнак Київського міського голови" Київська міська рада вирішила:

1. За значний особистий внесок у розвиток та пропагування фізичної культури і спорту, зміцнення міжнародного авторитету столиці України - міста Києва присвоїти звання "Почесний громадянин міста Києва" Кібі Володимиру Михайловичу - президентові спортивного клубу "Київ-спорт", президенту Федерації найсильніших атлетів України і перетягування каната.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали