Додаткова копія: Про приватизацію земельної ділянки громадянам Мамонову Анатолію Михайловичу та Власенко Надії Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Муси Джаліля, 26 у Подільському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2018 року N 1608/5672

Про приватизацію земельної ділянки громадянам Мамонову Анатолію Михайловичу та Власенко Надії Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Муси Джаліля, 26 у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 86, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Мамонову Анатолію Михайловичу та Власенко Надії Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Муси Джаліля, 26 у Подільському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа П-9645).

2. Передати громадянам Мамонову Анатолію Михайловичу та Власенко Надії Михайлівні у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 8000000000:91:200:0050) із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Муси Джаліля, 26 у Подільському районі м. Києва з розподілом часток у праві спільної часткової власності на вищезазначену земельну ділянку, а саме:

- частка громадянина Мамонова Анатолія Михайловича -1/2 від 0,1000 га;

- частка громадянки Власенко Надії Михайлівни -1/2 від 0,1000 га.

3. Громадянам Мамонову Анатолію Михайловичу та Власенко Надії Михайлівні:

3.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України,

3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної, проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.4. Питання сплати відновної вартості зелених насаджень або укладення охоронного договору на зелені насадження вирішувати відповідно до рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва" (Порядок N 384/6600) (із змінами і доповненнями).

3.5. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.6. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.7. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. Попередити власників земельної ділянки, що право власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали