Додаткова копія: Про приватизацію земельної ділянки громадянам Медвідю Сергію Володимировичу та Найді Любові Григорівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миру, 18 у Деснянському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 18 жовтня 2018 року N 1922/5986

Про приватизацію земельної ділянки громадянам Медвідю Сергію Володимировичу та Найді Любові Григорівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миру, 18 у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 86, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Медвідю Сергію Володимировичу та Найді Любові Григорівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миру, 18 у Деснянському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа N П-9741).

2. Передати громадянам Медвідю Сергію Володимировичу та Найді Любові Григорівні у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 8000000000:62:131:0004) із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миру, 18 у Деснянському районі м. Києва з розподілом часток у праві спільної часткової власності на вищезазначену земельну ділянку, а саме:

- частка громадянина Медвідя Сергія Володимировича - 1/2 від 0,1000 га;

- частка громадянки Найди Любові Григорівни - 1/2 від 0,1000 га.

3. Громадянам Медвідю Сергію Володимировичу та Найді Любові Григорівні:

3.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної, проектно-кошторисної документації, питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.4. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

3.5. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

4. Попередити власників земельної ділянки, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали