КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 233/3240

Про приватизацію земельної ділянки громадянам Павленку Володимиру Володимировичу, Павленку Максиму Володимировичу та Павленко Ларисі Володимирівні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Черемшини, 4-г у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 86, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Визнати такою, що втратила чинність, позицію п'яту додатка до рішення Київської міської ради від 17.09.2009 N 275/2344 "Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд".

2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Павленку Володимиру Володимировичу, Павленку Максиму Володимировичу та Павленко Ларисі Володимирівні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Черемшини, 4-г у Дніпровському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, справа П-9242).

3. Передати громадянам Павленку Володимиру Володимировичу, Павленку Максиму Володимировичу та Павленко Ларисі Володимирівні у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 8000000000:66:148:0007) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Черемшини, 4-г у Дніпровському районі м. Києва з розподілом часток у праві спільної часткової власності на вищезазначену земельну ділянку, а саме:

- частка громадянина Павленка Володимира Володимировича - 1/3 від 0,1000 га;

- частка громадянина Павленка Максима Володимировича - 1/3 від 0,1000 га;

- частка громадянки Павленко Лариси Володимирівни - 1/3 від 0,1000 га.

4. Громадянам Павленку Володимиру Володимировичу, Павленку Максиму Володимировичу та Павленко Ларисі Володимирівні:

4.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

4.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд.

4.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

4.5. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

4.6. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

5. Попередити власників земельної ділянки, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали