Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про приватизацію земельної ділянки громадянці Коваль Вікторії Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Звіринецькій, 11 у Печерському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2017 року N 745/3752

Про приватизацію земельної ділянки громадянці Коваль Вікторії Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Звіринецькій, 11 у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Коваль Вікторії Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Звіринецькій, 11 у Печерському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа П-9747).

2. Передати громадянці Коваль Вікторії Володимирівні у приватну власність земельну ділянку площею 0,0635 га (кадастровий номер 8000000000:82:142:0070) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Звіринецькій, 11 у Печерському районі м. Києва із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3. Громадянці Коваль Вікторії Володимирівні:

3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної, проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.4. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.5. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.6. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

3.7. Питання сплати відновної вартості зелених насаджень або укладення охоронного договору на зелені насадження вирішувати відповідно до рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва" (Порядок N 384/6600) (із змінами і доповненнями).

4. Дотримуватись обмежень у використанні земельної ділянки, зазначених у витязі з Державного земельного кадастру.

5. Попередити власника земельної ділянки, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали