Додаткова копія: Про приватизацію земельної ділянки громадянці Лівшун Єлизаветі Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Кантемирівському, 10 у Деснянському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 березня 2019 року N 196/6852

Про приватизацію земельної ділянки громадянці Лівшун Єлизаветі Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Кантемирівському, 10 у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лівшун Єлизаветі Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Кантемирівському, 10 у Деснянському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа N П-9743).

2. Передати громадянці Лівшун Єлизаветі Іванівні у приватну власність земельну ділянку площею 0,0609 га (кадастровий номер 8000000000:62:040:0011) із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Кантемирівському, 10 у Деснянському районі м. Києва.

3. Громадянці Лівшун Єлизаветі Іванівні:

3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної, проектно-кошторисної документації, питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.5. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

3.6. Питання сплати відновної вартості зелених насаджень або укладення охоронного договору на зелені насадження вирішувати відповідно до рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва" (Порядок N 384/6600) (із змінами і доповненнями).

4. Попередити власника земельної ділянки, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали