КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 231/3238

Про приватизацію земельної ділянки громадянкам Гуці Катерині Миколаївні та Сірак Єлизаветі Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв Севастополя, 75 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 86, 116, 118, 120, 121, 186 Земельного кодексу України, пункту 3 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянкам Гуці Катерині Миколаївні та Сірак Єлизаветі Володимирівні для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв Севастополя, 75 у Солом'янському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, справа П-9526).

2. Передати громадянкам Гуці Катерині Миколаївні та Сірак Єлизаветі Володимирівні у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,0360 га (кадастровий номер 8000000000:69:218:0020) із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв Севастополя, 75 у Солом'янському районі м. Києва з розподілом часток у праві спільної часткової власності на вищезазначену земельну ділянку, а саме:

- частка громадянки Гуци Катерини Миколаївни - 1/2 від 0,0360 га;

- частка громадянки Сірак Єлизавети Володимирівни - 1/2 від 0,0360 га.

3. Громадянкам Гуці Катерині Миколаївні та Сірак Єлизаветі Володимирівні:

3.1. Виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд.

3.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.4. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.5. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.6. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. Попередити власників земельної ділянки, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали