КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 551/7888

Про приватизацію земельної ділянки громадянки Мельникової Ніни Борисівни, члена садівницького товариства "Приозерне", для ведення колективного садівництва на вул. 205-й Садовій, діл. 23 у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статей 35, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Передати громадянці Мельниковій Ніні Борисівні, члену садівницького товариства "Приозерне", за умови виконання пункту 2 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для ведення колективного садівництва на вул. 205-й Садовій, діл. 23 у Дніпровському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення Київської міської Ради народних депутатів від 06.10.92 N 6 "Про вилучення і надання земельних ділянок та погодження місця розташування об'єктів".

2. Громадянці Мельниковій Ніні Борисівні:

2.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню державного акта на право приватної власності на землю.

3. Попередити громадянку Мельникову Ніну Борисівну, що право приватної власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

3.1. Площа земельної ділянки буде уточнена після встановлення її меж у натурі (на місцевості).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали