Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції (CO VID-19)

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.03.2020 р. N 197

Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції (CO VID-19)

Відповідно до статей 75 ( N 5403-VI) і 76 Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI), статей 6, 13, 16, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 40 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 р. N 11 (Постанова N 11), на підставі пункту 1 протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року N 2 класифікувати ситуацію, що пов'язана із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби на території України, спричиненої коронавірусом 2019-nCOV, як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру державного рівня:

1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням короновірусної інфекції (COVID-19) першого заступника голови обласної державної адміністрації Федоренка В. І.

2. Головам районних державних адміністрацій, рекомендувати міським головам та головам об'єднаних територіальних громад:

1) визначити керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції (COVID-19) на території області, затвердити посадовий склад штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

2) інформацію про виконання розпорядження надати Управлінню з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації до 27.03.2020.

3. Управлінню з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації інформацію про хід виконання цього розпорядження надати облдержадміністрації до 01.04.2020.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Федоренка В. І.

 

Голова адміністрації

В. Бунечко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали