Додаткова копія: Про призначення комісії з припинення Аудиторської палати України

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 липня 2018 року N 363/4.2

Про призначення комісії з припинення Аудиторської палати України

Відповідно до Цивільного кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", керуючись Законом України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21.12.2017 р. N 2258-VIII (Закон N 2258-VIII), Статутом Аудиторської палати України та рішенням Аудиторської палати України від 12.07.2018 р. N 363/4.1, Аудиторська палата України (далі - АПУ) вирішила:

1. Призначити комісію з припинення у складі 3-х осіб:

- Куреза Тетяна Василівна - Голова комісії з припинення (реєстраційний номер облікової картки платника податків - 2633818147);

- Котенко Людмила Віталіївна - член комісії (реєстраційний номер облікової картки платника податків - 2685208441);

- Чорненька Надія Іванівна - член комісії (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3124120260).

2. Визначити місцезнаходження комісії з припинення за адресою: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, будинок 33.

3. Визначити, що з моменту призначення комісії з припинення до неї переходять повноваження щодо управління справами АПУ.

4. Визначити, що Голова комісії з припинення, з моменту його призначення, уповноважений представляти АПУ у правовідносинах з третіми особами, має право вчиняти будь-які дії від імені АПУ без довіреності, підписувати від її імені будь-які документи, в тому числі, але не виключно, фінансові та банківські документи.

5. Уповноважити комісію з припинення протягом 2-х календарних місяців з дати оприлюднення повідомлення про припинення юридичної особи, підготувати та подати Передавальний акт майна, коштів, майнових прав та обов'язків, що передаються від АПУ до її правонаступника.

7. Уповноважити Голову комісії з припинення АПУ (з правом передоручення) забезпечити подання державному реєстратору документів для проведення реєстраційних дій, що мають на меті державну реєстрацію припинення юридичної особи.

 

Голова АПУ

Т. О. Каменська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали