МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 серпня 2011 року N 363

Про призначення матеріально відповідальних осіб

На виконання Інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 17 липня 2000 р. N 64 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 липня 2000 р. N 459/4680, та з метою належного зберігання необоротних активів в апараті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України наказую:

1. Призначити матеріально відповідальними особами по апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України:

щодо комп'ютерної та оргтехніки, використання якої здійснюється в адмінбудинках за адресами: вул. Хрещатик, 30 та 34, вул. Б. Хмельницького, 4: Наголкіна Святослава Борисовича - головного спеціаліста відділу господарського обслуговування Адміністративно-господарського департаменту;

щодо обладнання телефонного та спеціального зв'язку, використання якого здійснюється в адмінбудинках за адресами: вул. Хрещатик, 30 та 34, вул. Б. Хмельницького, 4: Гуріненка Ігоря Івановича - головного спеціаліста відділу господарського обслуговування Адміністративно-господарського департаменту;

щодо меблів, побутової техніки, використання якої здійснюється в адмінбудинках за адресою: вул. Б. Хмельницького, 4: Гапоненка Миколу Михайловича - провідного спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення Адміністративно-господарського департаменту;

щодо меблів та побутової техніки використання якої здійснюється в адмінбудинках за адресами: вул. Хрещатик, 30 та 34: Павловську Світлану Федорівну - головного спеціаліста відділу господарського обслуговування Адміністративно-господарського департаменту.

2. Матеріально відповідальним особам до 1 серпня 2011 року укласти із керівництвом Міністерства договір про матеріальну відповідальність.

3. Відповідальність за збереження матеріальних цінностей, які знаходяться в користуванні працівників структурних підрозділів, несуть начальники відповідних відділів.

4. Визнати такими, що втратили чинність, накази Мінпаливенерго від 16.11.2010 N 478 "Про призначення матеріально відповідальних осіб" та Мінвуглепрому від 01.12.2010 N 484 "Про призначення матеріально відповідальної особи".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали