НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 вересня 2011 року N 2335

Про призначення позапланової перевірки ТОВ "Міжнародна комерційна ТРК" (ICTV), м. Київ (НР N 0465-м від 30.10.2001)

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", п. 3.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, на підставі звернення Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 19.09.2011 вх. N 16/4843 та розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності ТОВ "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ICTV), м. Київ (НР N 0465-м від 30.10.2001), на предмет дотримання вимог законодавства України у частині трансляції телепередачі "Джентельмени на дачі".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали