НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 січня 2012 року N 53

Про призначення позапланової перевірки ТОВ "ТК "Малятко-ТВ", м. Київ (НР N 0741-м від 19.11.2008)

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", п. 3.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, на підставі результатів моніторингу мовлення ТОВ "ТК "Малятко-ТВ", м. Київ, службової записки заступника начальника контрольно-аналітичного управління від 15.12.2011 вх. N 9/1401 та розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності ТОВ "ТК "Малятко-ТВ", м. Київ, на предмет дотримання умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали