Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про призначення представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості до складу правління Державного концерну "Ядерне паливо"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 грудня 2018 року N 623

Про призначення представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості до складу правління Державного концерну "Ядерне паливо"

Відповідно до Цивільного кодексу України та пункту 35 Статуту Державного концерну "Ядерне паливо", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 N 841 "Деякі питання Державного концерну "Ядерне паливо"; враховуючи лист Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу від 04.12.2018 N 33.4-ВН/1086-18, наказую:

1. Увести до складу правління Державного концерну "Ядерне паливо":

Підкоморну Юлію Анатоліївну - заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості,

Близнюка Михайла Дмитровича - заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості,

вивівши зі складу цього правління Карп Галину Василівну.

2. Наказ Міненерговугілля від 29.12.2017 N 793 "Про призначення представника Міністерства енергетики та вугільної промисловості до складу правління Державного концерну "Ядерне паливо" (Наказ N 793) визнати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали