КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2011 р. N 1347

Київ

Про призначення уповноважених Кабінету Міністрів України з питань співробітництва на прикордонних водах та їх заступників

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Призначити:

Голову Державного агентства водних ресурсів Сташука Василя Андрійовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про спільне використання та охорону прикордонних водних об'єктів, а заступниками Уповноваженого - начальника Дніпровського басейнового управління водних ресурсів Сакевича Аркадія Михайловича та начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Антоненка Віктора Єгоровича;

Голову Державного агентства водних ресурсів Сташука Василя Андрійовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, а заступниками Уповноваженого - начальника управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Державного агентства водних ресурсів Розгона Вячеслава Анатолійовича та начальника басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Чіпака Володимира Петровича;

першого заступника Голови Державного агентства водних ресурсів Яцюка Михайла Васильовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, а заступником Уповноваженого - заступника начальника Львівського обласного управління водних ресурсів Круту Наталію Сергіївну;

першого заступника Голови Державного агентства водних ресурсів Яцюка Михайла Васильовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, а заступниками Уповноваженого - начальника відділу водних об'єктів та моніторингу вод управління використання водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів Бабчука Валерія Станіславовича та головного інженера басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Кисіля Олега Анатолійовича;

першого заступника Голови Державного агентства водних ресурсів Яцюка Михайла Васильовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання та охорону транскордонних вод, а заступниками Уповноваженого - начальника управління використання водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів Лисюк Ольгу Гаврилівну та начальника Волинського обласного управління водних ресурсів Бахмачука Юрія Йосиповича;

заступника Голови Державного агентства водних ресурсів Чунарьова Олексія Васильовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, а заступниками Уповноваженого - начальника управління використання водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів Лисюк Ольгу Гаврилівну та начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів Чероя Івана Георгійовича;

заступника Голови Державного агентства водних ресурсів Чунарьова Олексія Васильовича Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод, а заступниками Уповноваженого - начальника Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів Дзюбу Яна Вікторовича та начальника Одеського обласного управління водних ресурсів Потопа Василя Івановича.

2. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 2011 р. N 1347

ПЕРЕЛІК
актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1992 р. N 657 "Про призначення уповноваженого Уряду України і його заступників по виконанню Угоди про спільне використання та охорону прикордонних водних об'єктів між Урядом України і Урядом Російської Федерації".

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 18 серпня 1994 р. N 569 "Про призначення Уповноваженого Уряду України в Українсько-Словацькій комісії по прикордонних водах і його заступників".

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 р. N 1119 "Про призначення заступника Уповноваженого Кабінету Міністрів України по виконанню Угоди між Російською Федерацією і Україною про спільне використання та охорону прикордонних водних об'єктів".

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 1999 р. N 749 "Про Уповноваженого Кабінету Міністрів України і його заступника з питань співпраці на прикордонних водах".

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. N 988 "Про Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди про спільне використання та охорону прикордонних водних об'єктів між Урядом України і Урядом Російської Федерації".

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. N 990 "Про Уповноваженого Кабінету Міністрів України з питань співпраці з Румунською Стороною в галузі водного господарства на прикордонних водах".

7. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 р. N 1299 "Про призначення Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання та охорону транскордонних вод і його заступників".

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. N 599 "Про Уповноваженого Уряду України в Українсько-Словацькій комісії по прикордонних водах та Уповноваженого Кабінету Міністрів України з питань співпраці на прикордонних водах".

9. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 р. N 957 "Про Уповноваженого Кабінету Міністрів України з питань співпраці з Румунською Стороною в галузі водного господарства на прикордонних водах та його заступника".

10. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 р. N 922 "Про призначення Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання та охорону транскордонних вод".

11. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2008 р. N 511 "Про призначення Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах та його заступників" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 41, ст. 1351).

12. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 червня 2008 р. N 512 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 серпня 1994 р. N 569 і від 29 квітня 1999 р. N 749" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 41, ст. 1352).

13. Постанова Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. N 555 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 1994 р. N 569" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 51, ст. 1692).

14. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. N 638 "Про Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод та його заступників" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 57, ст. 1955).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали