Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про призначення відповідального за організацію виконання заходів з фізичного захисту

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 грудня 2018 року N 640

Про призначення відповідального за організацію виконання заходів з фізичного захисту

На виконання абзацу п'ятого статті 18 Закону України "Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання" (далі - Закон) та відповідно до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 28.09.2018 N 497 "Про розподіл повноважень між Міністром енергетики та вугільної промисловості України, першим заступником, заступниками Міністра та державним секретарем Міністерства" (Наказ N 497) наказую:

1. Призначити відповідальним за організацію виконання заходів з фізичного захисту на об'єктах підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міністерство здійснює повноваження з управління корпоративними правами держави, заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Підкоморну Ю. А.

2. Заступнику Міністра Підкоморній Ю. А. та Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу (Коріков О. М.) забезпечити виконання повноважень Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, як центрального органу виконавчої влади, визначених статтею 24 Закону та пунктом 9 Порядку функціонування державної системи фізичного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2011 N 1337 (Постанова N 1337).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.03.2017 N 166 "Про призначення відповідального за організацію виконання вимог та заходів з фізичного захисту" (Наказ N 166).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали