ЖИТОМИРСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 22.11.2011 р. N 570

Про призупинення дії наказу Житомирської митниці від 16.09.2011 N 475 щодо включення ПАТ "Біо мед скло" до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок митного контролю та митного оформлення

На виконання третього абзацу пункту 11 Порядку визначення підприємств - резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, та у зв'язку з порушенням у відношенні керівника ПАТ "Біо мед скло" (код ЄДРПОУ 04763746, м. Житомир, вул. Промислова, 26) справи про порушення митних правил, наказую:

1. Призупинити дію пункту 1 наказу Житомирської митниці від 16.09.2011 N 475 "Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України" (Наказ N 475) в частині включення ПАТ "Біо мед скло" (код ЄДРПОУ 04763746, м. Житомир. вул. Промислова, 26) до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України.

2. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників:

2.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу до ПАТ "Біо мед скло", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митних органів.

2.2. Внести відповідну інформацію до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Житомирської митниці Щербаня В. А.

 

Т. в. о. начальника митниці

М. П. Козарчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали