Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про призупинення митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.11.2010 р. N 11/7-10.18/13244-ЕП

Начальникам регіональних митниць
(крім Регіональної інформаційної митниці)
Начальникам митниць 


Про призупинення митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності

Відповідно до статті 257 Митного кодексу України Чопською митницею призупинено:

- 29.10.2010 митне оформлення експорту товару - сік томатний з торговельною маркою "Моя Семья", що включена до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності 20.10.2010 за N 234.

В разі пред'явлення до митного оформлення зазначеного товару <...>, митне оформлення цього товару має бути призупинено.

При цьому, повідомляємо, що повноважними представниками правовласника торговельної марки "Моя Семья" на території України є <...>, яким відповідно до довіреності від 15.09.2010 надано право, зокрема, подавати заяви, клопотання, скарги, запити, відкликати заяви та/або скарги та/або відмовитись від них; користуються правом подання та підпису всіх документів (в тому числі заяв), необхідних для виконання наданих йому повноважень; представники мають право здійснювати також будь-які інші повноваження, необхідні для виконання доручення щодо представництва інтересів довірителя;

- 30.10.2010 митне оформлення експорту товару - машинки для підстригання волосся з торговельною маркою "PHILIPS", що включена до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності 29.09.2010 за N 229.

В разі пред'явлення до митного оформлення зазначеного товару <...>, митне оформлення цього товару має бути призупинено.

При цьому, повідомляємо, що повноважним представником правовласника торговельної марки "PHILIPS" на території України є <...>, якому відповідно до Додаткової угоди N 2 до Ліцензійного договору щодо торговельних марок N 01/10-08_ІР від 01.10.2008 надано право на використання торговельних марок правовласника, а також право перешкоджати неправомірному використанню торговельних марок, у тому числі забороняти згідно до законодавства таке використання.

Поряд з цим, відповідно до умов зазначеного Ліцензійного договору <...> не надано виключне право дозволяти використання торговельних марок, що є одним із майнових прав інтелектуальної власності відповідно до статті 424 Цивільного кодексу України.

 

Заступник Голови Служби 

С. М. Сьомка 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали