НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.10.2017 р. N 282-р

Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський"

12.10.2017 відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області направило до Національної служби посередництва і примирення подання про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємством Національний спортивний комплекс "Олімпійський" (далі - ДП НСК "Олімпійський").

У ході проведеного аналізу документів, які надійшли від уповноваженого органу найманих працівників інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський", встановлено, що подано не повний комплект документів, який передбачено Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками або профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 року N 21 (Положення N 21).

Так, у поданих документах відсутня інформація щодо:

- довідки про загальну кількість найманих працівників інженерно-диспетчерського відділу ДП НСК "Олімпійський";

- відмітки про дату вручення вимог найманих працівників зазначеного структурного підрозділу роботодавцю або уповноваженій ним особі, що унеможливлює визначити 3-денний термін;

- структури ДП НСК "Олімпійський";

- положення про інженерно-диспетчерський відділ ДП НСК "Олімпійський";

- протокол засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, щодо прийнятого рішення та вступу в колективний трудовий спір (конфлікт).

У зв'язку з вищезазначеним та відповідно до частини 6 статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, підпункту 4.1 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21): (Положення N 21)

1. Призупинити реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємством Національний спортивний комплекс "Олімпійський" положень статей 3, 4, 5, 6 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області від 12.10.2017 N 01/01-225.

2. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25 березня 2014 року N 21 (Положення N 21):

- в п'ятиденний термін провести перевірку дотримання положень статей 3, 4, 5, 6 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємством Національний спортивний комплекс "Олімпійський".

3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський", адміністрації державного підприємством Національний спортивний комплекс "Олімпійський", Печерській районній в місті Києві державній адміністрації, Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області.

 

Заступник Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали