НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.10.2017 р. N 279-р

Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області та адміністрацією приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області

05.10.2017 відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області направило до Національної служби посередництва і примирення подання про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області та адміністрацією приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області.

У ході проведеного аналізу документів, які надійшли від уповноваженого органу найманих працівників виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області, встановлено, що подано не повний комплект документів, який передбачено Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками або профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 року N 21 (Положення N 21).

Так, у поданих документах відсутня інформація щодо:

- повного найменування виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області;

- структури приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області;

- положення про структурні підрозділи, які вступають в колективний трудовий спір (конфлікт);

- штатної чисельності працівників виробничої секції, Бисквітної категорії;

- штатної чисельності працівників виробничої секції, Кондитерської категорії.

Відповідно до ст. 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" вимоги найманих працівників на виробничому рівні формуються і затверджуються загальними зборами (конференцією) найманих працівників або формуються шляхом збору підписів і вважаються чинними за наявності не менше половини підписів членів трудового колективу підприємства, установи, організації чи їх структурного підрозділу. Так, за інформацією яка міститься в довідці, яку надала адміністрація приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області зазначено, що на виробничій секції Бисквітної категорії працює 402 особи, а на виробничій секції Кондитерської категорії працює 208 осіб, що в сумі складає 610 осіб найманих працівників виробництва приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна". Відповідно до підписних листів, які надійшли від уповноваженого органу найманих працівників виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області, загальна кількість найманих працівників виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області, які висунули вимоги до адміністрації приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області складає 268 осіб, що становить менше 50 % членів трудового колективу та суперечить вимогам ст. 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

У зв'язку з вищезазначеним та відповідно до частини 6 статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, підпункту 4.1 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Призупинити реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області та адміністрацією приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області, для вивчення та перевірки дотримання найманими працівниками виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області положень статей 3, 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області від 05.10.2017 N 01-01/18-30/167.

2. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25 березня 2014 року N 21 (Положення N 21):

- в десятиденний термін провести перевірку дотримання положень статей 3, 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" найманими працівниками виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області.

3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників виробництва Бисквітної та Кондитерської секцій приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області, адміністрації приватного акціонерного товариства "Монделіс Україна" міста Тростянець Сумської області, Тростянецькій міській раді Сумської області, Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області, Сумській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області.

 

Голова

О. Окіс




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали