НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.10.2017 р. N 292-р

Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова та Комунальною 3-ю стоматологічною поліклінікою міста Львова

30.10.2017 відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області направило до Національної служби посередництва і примирення подання про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова та Комунальною 3-ю стоматологічною поліклінікою міста Львова.

У ході проведеного аналізу документів, які надійшли від уповноваженого органу найманих працівників Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова встановлено, що подано не повний комплект документів, який передбачено Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками або профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 року N 21 (Положення N 21).

Так, у поданих документах відсутня інформація щодо:

- довідки про загальну чисельність найманих працівників Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки м. Львова;

- довідки про заборгованість з виплати заробітної плати за серпень 2017 року;

- додатку до Колективного договору про внесені зміни та доповнення до пункту 7.6. Колективного договору;

- Статуту Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова.

У зв'язку з вищезазначеним та відповідно до частини 6 статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, підпункту 4.1 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Призупинити реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова та Комунальною 3-ю стоматологічною поліклінікою міста Львова для вивчення та перевірки дотримання найманими працівниками Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки положень статей 2, 3, 4, 5, 6 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області від 30.10.2017 N 01-13/01-576.

2. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Львівській області в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25 березня 2014 року N 21 (Положення N 21):

- в семиденний термін провести перевірку дотримання положень статей 2, 3, 4, 5, 6 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" найманими працівниками Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова та Комунальною 3-ю стоматологічною поліклінікою міста Львова.

3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки міста Львова, Комунальній 3-й стоматологічній поліклініці міста Львова, управлінню охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Львівській міській раді, Львівській обласній державній адміністрації, Міністерству охорони здоров'я України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Львівській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали