ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 27.03.2018 р. N 146/6

Про призупинення самостійного визначення форми управління співвласниками багатоквартирного будинку

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" та підпункту 1 пункту "б" статті 30, частини першої статті 52, статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 5 статті 13 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", зі змінами, Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. N 150 (Порядок N 150), протоколу засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Чернівців від 26.01.2018 р. N 1, з метою забезпечення проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Чернівців, у житлових будинках, в яких не створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, не прийнято рішення співвласниками про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. З моменту оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Чернівців до підписання договору з переможцем конкурсу призупиняється співвласниками багатоквартирного житлового будинку самостійне визначення форми управління будинком.

2. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради на зазначений вище період призупинити прийом протоколів загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків з цих питань на зберігання.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

4. Організацію виконання цього рішення та контроль покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали